key features:

1 Krevat dopjo & 2 Kolltuqe dbl dbl

Start from Lek8,000/night

Ky është tipi ynë i dhomes më i madh dhe më i mirë. Përveç shtratit komod ju keni hapësirë shtesë, dhe kolltukë për t’u çlodhur dhe të shijoni pamjen malore jashtë. Me kërkesën tuaj kolltukët mund të përdoren për të fjetur 2 persona ose për ta përdorur atë për fëmijët.

Tiparet e

dhomesWifi Falas


Tualet PrivateTV


Mengjes i perfshireSherbim Dhome


24/7 HapurTelefon


Parking


Your Reservation

MË SHUMË KARAKTERISTIKA TË DHOMËS

 • WIFI Pa pagesë
 • Tavoline
 • Ballkon
 • TV me ekran të sheshtë
 • Dollap
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Pantofla
 • Ndalohet duhani ne dhoma
 • Dushi privat
 • Pamje Mali
 • Hapesire shtese
 • Kolltuqemë shumë

Dhomat dhe suitat tona të tjera

Shikoni dhomat dhe suitat tona


Junior Suite

Junior Suite

Ky është tipi ynë i dhomes më i madh dhe më i mirë. Përveç shtratit komod ju keni hapësirë shtesë, dhe kolltukë për t’u çlodhur dhe të shijoni pamjen malore jashtë. Me kërkesën tuaj kolltukët mund të përdoren për të fjetur 2 persona ose për ta përdorur atë për fëmijët.

full details

Start from Lek8,000/night

Dhoma Dyshe

Dhoma Dyshe

Dhomë e rehatshme e dizenjuar mirë në çdo detaj. Ajo ka një krevat dopjo dhe është e pershtatshme për të çifte.

full details

Start from Lek6,000/night

Dhoma Dyshe/tek

Dhoma Dyshe/tek

Këto janë dhomat tona normale me një dekorim të mirë, të pajisur mirë me dollap, karrige dhe tavolinë. E pershtatshme për të fjetur dy persona në shtretër tek.

full details

Start from Lek5,000/night