Kontrolloni disponueshmërinë

Për të gjetur një

dhomë

Thjesht plotësoni fushat e kërkuara dhe pastaj klikoni në butonin me poshte


Your Reservation
Eksploroni

Zona e

Tropojës

Hoteli ynë është një bazë e përkryer për të eksploruar zonat e Parkut Kombëtar te Valbones, për të bere një udhëtim me traget mbi liqenin e Komanit ose për të vizituar Alpet Shqiptare.

Dhoma dhe suita

perfekte

Ne kemi dhoma të ndryshme dhe lloje suite për qëllime të ndryshme, ju vendosni në cilën dëshironi të qëndroni.


Junior Suite

Junior Suite

Ky është tipi ynë i dhomes më i madh dhe më i mirë. Përveç shtratit komod ju keni hapësirë shtesë, dhe kolltukë për t’u çlodhur dhe të shijoni pamjen malore jashtë. Me kërkesën tuaj kolltukët mund të përdoren për të fjetur 2 persona ose për ta përdorur atë për fëmijët.

full details

Start from Lek8,000/night

Dhoma Dyshe

Dhoma Dyshe

Dhomë e rehatshme e dizenjuar mirë në çdo detaj. Ajo ka një krevat dopjo dhe është e pershtatshme për të çifte.

full details

Start from Lek6,000/night

Dhoma Dyshe/tek

Dhoma Dyshe/tek

Këto janë dhomat tona normale me një dekorim të mirë, të pajisur mirë me dollap, karrige dhe tavolinë. E pershtatshme për të fjetur dy persona në shtretër tek.

full details

Start from Lek5,000/night


shiko gjitha dhomat


Pershtypjet

Cilat janë opinionet e

njerëzve

Asgjë nuk është më e rendesishme per ne sesa pershtypjet e klienteve tane


Shërbimet

tona

Një hotel me shërbime të duhura është një nga pikat më të rëndësishme të zgjedhjes së tij si një vendi për të qëndruar.
Recepsion 24/7

Recepsioni eshte i hapur 24 orë; Pra ju jeni të lirë të hyni dhe të dilni nga hoteli 24 orë.


Pamje e bukur

Shijoni pamjen e bukur mbi qytetin, gjelbërimin përreth dhe malet.Restorant dhe BAR

Bar & restoranti janë të hapura çdo ditë me një menu të pasur nga ushqimi tradicional deri tek ushqimi italian.


LAVANDERI

Një shërbim shtesë që sigurohet nga hoteli, shpenzimet e lavanderi janë të ndara nga cmimet e dhomave.WIFI FALAS

Pa marrë parasysh se ku jeni duke qëndruar në hotel ju do të merrni sinjalin më të fortë.


SHËRBIMI I DHOMËS

Në çdo kohë nëse telefononi nga dhoma juaj për ndryshimin e shtratit, pastrimi i tualetit etj do të bëhet.Salle konferencash

Ne ofrojmë ambjentet te pershtatshme për takime dhe mbledhje biznesi me një kapacitet të madh


I pershtatshem per femije

Shërbimet tona për fëmijë përfshijnë shesh lojërash, menu për fëmijë etj.